top of page

Karolina Szyszka

 

Architektka, Projektantka Wnętrz, Założycielka i Liderka Grupy NONO, w 2013 roku ukończyła Politechnikę Krakowską na wydziale Architektury i Urbanistyki. Uzupełniająco ukończyła Krakowskie Szkoły Artystyczne, studiując kierunek Wnętrza i Przestrzeń. Swoje kompetencje buduje na licznych branżowych konferencjach i targach, które odwiedza w Polsce, jak i za granicą. Od 2016 roku prowadzi własne studio projektowe, w którym realizuje ideały o zwiększaniu świadomości na temat wpływu wnętrz na życie człowieka. 

Karolina Szyszka należy do Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (SAW), które zrzesza elitarne polskie pracownie projektowe.

"Wnętrza są elementem życia, bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie, relacje z człowiekiem, zachowanie czy nawet decyzje. Chcę by wnętrza dla użytkowników były ich azylem, fundamentem i dawały komfort, ale jednocześnie miały też w sobie pretekst do kreacji i przemyśleń."

AMBASADOR - KONTAKT SIMON 

     Zaufanie i uznanie do pracy Karoliny Szyszki potwierdzają jej liczne współprace z kluczowymi dla branży producentami. W 2023 roku została wyróżniona i zaproszona do sygnowania swoim nazwiskiem polskiej marki Kontakt Simon.

ROLA SPECJALISTY

     Działalność Karoliny ceniona jest również przez przedsiębiorców i rynek wnętrzarskich. Zapraszana do wielu inicjatyw, w roli specjalisty dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, aktywnie współtworząc branżę. Chętnie udziela się w panelach dyskusyjnych, czy bardziej powszechnych kanałach jak "Pytanie na śniadanie" i "Dzień dobry TVN" upowszechniając wiedzę o architekturze wnętrz.

     Karolina dba o to, by projekty tworzone przez pracownię były wyraziste i zapamiętywalne, jednak w ścisłej synergii z temperamentem użytkownika. Kluczowe we współpracy projektowej z Karoliną jest rozmowa o swoich prawdziwych potrzebach, by na ich bazie, stworzyć wnętrze wyrażające osobowość człowieka.

"Pierwsze spotkanie z klientem, to czas na pokazanie nowych horyzontów. Opowiadając o możliwościach, które realizujemy we wnętrzach, zwiększam apetyt na odważną kreację i śmiałe uwzględnienie swoich prawdziwych potrzeb. Dodaję klientom odwagi do myślenia indywidualnego, nieszablonowego, które przynosi rozwiązania reprezentujące ich charakter i styl życia."

​          Dbając o rozwój pracowni i poszerzanie świadomości na temat wpływu wnętrz na życie człowieka, Karolina dzieli się wiedzą na swoim kanale YouTube. W materiałach wideo prezentuje projekty pracowni, pokazuje sprawdzone rozwiązania, ujawniając proces twórczy czy prace wykonawcze na budowie. 

"Zapraszam Cię na mój kanał You Tube, na którym, co tydzień dodaję nowy materiał wideo!"

bottom of page