top of page

Grupa NONO

Wchodzimy w przestrzeń osobistą z uznaniem, celebrując jej unikatowość.

Naszą specjalizacją jest tworzenie wnętrz personalizowanych i unikatowych. Niezależnie od skali projektu, punktem wyjścia jest człowiek, jego indywidualizm oraz styl życia. Inspiruje nas prostota natury oraz jej ponadczasowość. Naszą cechą charakterystyczną są nieoczywiste zestawienia materiałów, które zapadają w pamięci. Dokładność i precyzja są naszymi atrybutami. Jesteśmy tutaj, gdzie chcemy być.

Poznaj zespół NONO

IMG_2345.jpg

Karolina Szyszka

Założycielka/Architekt Wnętrz

Dusza artystyczna poszukująca swojego miejsca na ziemi. Zanim wnętrza stały się jej główną pasją, rozwijała swoje talenty muzyczne, grając na pianinie i skrzypcach oraz kształtując swój warsztat wokalny. Kończąc kierunek Architektura i Urbanistyka na Politechnice Krakowskiej odkryła radość z kreacji dla indywidualnych jednostek. Uwielbia swoją pracę za brak schematów i nieustającą zmienność. Zwolenniczka rozwiązań totalnych, bez kompromisów.

Prywatnie przekracza swoje granice na treningach z crossfitu i odpoczywa oglądając filmy dokumentalne. Uwielbia kulturę Japonii, malarstwo niderlandzkie, kuchnię azjatycką i literaturę psychologiczną. Ceni spotkania przy stole i wspólne jedzenie.

Najważniejszą wartością w jej życiu jest wolność, którą odnajduje między innymi w prowadzeniu własnej firmy.

Anita Skotniczna

Architekt Wnętrz

Perfekcjonistka twardo stąpająca po ziemi. Pasjonatka dobrego, jakościowego, ponadczasowego designu. Jej projekty cechuje dbałość o każdy detal, funkcjonalne rozwiązania, niebanalne i odważne formy projektowe oraz nieszablonowa kolorystyka. W każdą pracę projektową oraz prowadzone realizacje wkłada 200% swojej energii, czasu i zaangażowania, które każdorazowo owocują efektem "wow".

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Wiedzę zdobywała również podczas studiów częściowych na Universidad de Granada w sercu upalnej Andaluzji.

Prywatnie pasjonatka języka i kultury hiszpańskiej. W projektach chętnie przemyca nawiązania do architektury południa. Miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu, w szczególności kolarstwa szosowego, biegania oraz jazdy na snowboardzie.

IMG_2151.jpg
IMG_2298.jpg

Barbara Habela

Architekt Wnętrz

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.
Swoją kreatywność oraz artystyczne podejście do projektowania rozwijała podczas studiów na Universidad de Alicante w Hiszpanii.
Brała udział w zagranicznych warsztatach, takich jak MEDS Workshop, SWAIP czy EURAU.
Najbardziej inspirują ją wysokie kamieniczne wnętrza z historią oraz panujący w nich eklektyzm. W projektach lubi mocne wzory, wyraźne faktury materiałów oraz odważne połączenia kolorów.
Z natury domatorka, dlatego piękne i funkcjonalne przestrzenie są dla niej szczególnie ważne.
Miłośniczka muzyki filmowej, a szczególnie utworów Thomasa Newmana, Jamesa Hornera oraz Ludovico Einaudi.
Gdy tylko pozwala jej na to czas podróżuje i odkrywa nowe miejsca zarówno w Europie jak i dalszych zakątkach świata.

Paulina Lach

Specjalista ds. Wyposażenia Wnętrz

Magister sztuki ze specjalnością Design, Instytutu Grafiki i Wzornictwa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Pasjonatka wnętrzarskich perełek, naturalnych materiałów oraz poszukiwaczka skarbów wśród antyków. Purystka, zwracająca uwagę na najdrobniejszy detal. Największą inspiracją są dla niej ludzie. To dzięki ich osobowości wnętrze staje się wyjątkowe i dostosowane do indywidualnego stylu życia.

Prywatnie kocha papier i introligatorstwo, za sprawą studiów na Accademia di Belle Arti Macerata we Włoszech. W wolnych chwilach rozwija pasję do malowania na wodzie, tradycyjną turecką sztuką zdobienia papieru - ebru. Odpoczywa najczęściej podczas leśnych spacerów z psim przyjacielem oraz przy kubku dobrej czarnej kawy.

IMG_2212.jpg
IMG_2077poprawkaInternet.jpg

Mateusz Szyszka

Kierownik Działu Technicznego

W branży technicznej od ponad 15 lat. Ukończył studia na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Meandry kariery  zawodowej poprowadziły go od sprzedawcy odkurzaczy do konstruktora maszyn. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do skutecznego rozwiązywania napotkanych problemów. W Grupie NONO ekspert do zadań specjalnych. Na pierwszej linii frontu w walce z „nie działa”.

Człowiek wielu talentów - multipotencjalista. Potrafi odnaleźć się niemalże w każdej sytuacji życiowej czy zawodowej i z szerokiego wachlarza swoich umiejętności wyłuskać te, które są aktualnie pożądane. Po godzinach miłośnik natury. Spokój i równowagę czerpie z otaczającej go przyrody.

Energii do działania od najmłodszych lat dostarcza mu sport. Od sztuk walki poprzez piłkę nożną, kolarstwo szosowe i bieganie aż po wspinanie, które towarzyszy mu w różnych formach od dekady. Poprzeczkę lubi sobie stawiać wysoko i cierpliwie dążyć do wyznaczonego celu, nawet jeśli wydaje się on nieosiągalny, bo przecież czasem chodzi o to, żeby króliczka gonić, a nie go złapać.

Moodboardy

Każdy nasz projekt, to precyzyjnie dobrane materiały, które wieńczymy formą moodboardu.

bottom of page